4, bardziej niż oczekiwane powieści jesieni

Argentyna na targach książki
Grudzień 27, 2015
Juan Rulfo, pisarz, który zabrał nas do miasta na ziemię
Lipiec 30, 2017
Show all

Koordynator książek, opłaty kulturalnej KRAJU, Javier Rodriguez, Mark, wskazuje na wspaniałych gier, które zostały wydane do świąt bożego Narodzenia.

Jesień jest przedstawiona załadowany książkowych nowości, i wielu czytelników czekają na wielką Powieść. Jaki będzie tytuł, desbanque do Ojczyzny pierwsze miejsce wśród najlepiej sprzedających się książek? Jakie będą Paul Auster lub Salman Rushdie, z tytułem „wielki Romans z epoki Trump”, dzięki swoich nowych prac? Publikuje również nowa Powieść autorów, jak April Duże, Javier Marias, Arturo Perez-Реверте lub Carlos Zanón w dziedzinie literatury w języku hiszpańskim i hity kinowe, takie jak Ken w Rolach-Dan Brown i John Grisham. Niektóre tytuły można już kupić i do Świąt bożego narodzenia, będą publikować w ciągu najbliższych miesięcy. Koordynator książek Babelia, Javier Rodriguez, Mark, napisałem ten poradnik, aby rozpocząć sezon na czytanie najlepiej czytanie. W KRAJU Prezentacja zebrać wszystkie swoje zalecenia, które już mogą zarezerwować lub kupić online.

 

Mejor la ausencia

Mejor la ausencia
Autor: Edurne Lizbona-Portela (Santurce, 1974)
Wydawnictwo: Galaktyka Gutemberg
Format: wersja Kindle i twardej oprawie
Krótko: Amaia, mały, z czterech braci, opowiada sprośne historie swojej rodziny, alkoholizm, terroryzm i мачизма (męskiego szowinizmu) zagrażają współistnienia jego członków. Bohater znajduje się na drodze do dorosłego życia, desgrana jak ciszy, tajemnicy i pół prawdy będą w modzie wśród sobie podobnych w kraju Basków lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych xx wieku, jako tło.

 

Quédate este día y esta noche conmigo

Quédate este día y esta noche conmigo
Autor: Betlejem Gopegui (Madryt, 1963)
Wydawnictwo: Literatura Random House
Format: wersja Kindle i w miękkiej oprawie
Opis: podanie o pracę w Google wpada w spotkanie Olgi i Mateusza, matematyczny wniosek i młody konformistą. Obaj bohaterowie, przedstawiciele dwóch różnych formach, aby zrozumieć i być w świecie, wybierają okna, które przecina ludzkie relacje i problemy, takie jak nierówności społeczne, lub depersonalizacji, spowodowana procesami technologicznymi innowacjami.

 

La mirada de los peces

La mirada de los peces
Autor: Sergio Młyny (Madryt, 1979)
Wydawnictwo: Literatura Random House
Format: wersja Kindle i w miękkiej oprawie
Krótko: Biorąc jako punkt wyjścia samobójstwa Antonio Aramayona, działacz i profesor filozofii autora w instytucie, Sergio del Molino oferuje dialog między teraźniejszością i przeszłością, jak nastolatek, który chciał wyjść w ubogiej dzielnicy Saragossa. Powieść, napisana w pierwszej osobie, poznaj winę za wyjście z jej źródeł i ludzi, z którymi podzielił się młodzieży i pomogły ukształtować, między aktami protestu i pierwsze rozczarowania, sposób patrzenia na świat.

La decadencia de Nerón Golden

La decadencia de Nerón Golden
Autor: Salman Rushdie (Bombaj, 1947)
Wydawca: Sześć Koniec Sztangi
Format: miękka okładka
Krótko: upadek Golden i jej Patriarcha Nerona gwiazdy thriller, pełna wewnętrznych potyczek i biznes-niejasne w rodzinie w stylu „ojciec chrzestny”. Pełna odniesień do literatury, filmu i pop-kultury, Roman desgrana tych zmian, które zaszły w społeczeństwie amerykańskim w ostatnim dziesięcioleciu: z Sillicon Valley, lub siła mediów społecznościowych na razie mowy nienawiści, i wzrost Donald Trump.

Komentarze są wyłączone.