4, bardziej niż oczekiwane powieści jesieni

Koordynator książek, opłaty kulturalnej KRAJU, Javier Rodriguez, Mark, wskazuje na wspaniałych gier, które zostały wydane do świąt bożego Narodzenia.

Jesień jest przedstawiona załadowany książkowych nowości, i wielu czytelników czekają na wielką Powieść. Jaki będzie tytuł, desbanque do Ojczyzny pierwsze miejsce wśród najlepiej sprzedających się książek? Jakie będą Paul Auster lub Salman Rushdie, z tytułem „wielki Romans z epoki Trump”, dzięki swoich nowych prac? Publikuje również nowa Powieść autorów, jak April Duże, Javier Marias, Arturo Perez-Реверте lub Carlos Zanón w dziedzinie literatury w języku hiszpańskim i hity kinowe, takie jak Ken w Rolach-Dan Brown i John Grisham. Niektóre tytuły można już kupić i do Świąt bożego narodzenia, będą publikować w ciągu najbliższych miesięcy. Koordynator książek Babelia, Javier Rodriguez, Mark, napisałem ten poradnik, aby rozpocząć sezon na czytanie najlepiej czytanie. W KRAJU Prezentacja zebrać wszystkie swoje zalecenia, które już mogą zarezerwować lub kupić online.

 

Mejor la ausencia

Mejor la ausencia
Autor: Edurne Lizbona-Portela (Santurce, 1974)
Wydawnictwo: Galaktyka Gutemberg
Format: wersja Kindle i twardej oprawie
Krótko: Amaia, mały, z czterech braci, opowiada sprośne historie swojej rodziny, alkoholizm, terroryzm i мачизма (męskiego szowinizmu) zagrażają współistnienia jego członków. Bohater znajduje się na drodze do dorosłego życia, desgrana jak ciszy, tajemnicy i pół prawdy będą w modzie wśród sobie podobnych w kraju Basków lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych xx wieku, jako tło.

 

Quédate este día y esta noche conmigo

Quédate este día y esta noche conmigo
Autor: Betlejem Gopegui (Madryt, 1963)
Wydawnictwo: Literatura Random House
Format: wersja Kindle i w miękkiej oprawie
Opis: podanie o pracę w Google wpada w spotkanie Olgi i Mateusza, matematyczny wniosek i młody konformistą. Obaj bohaterowie, przedstawiciele dwóch różnych formach, aby zrozumieć i być w świecie, wybierają okna, które przecina ludzkie relacje i problemy, takie jak nierówności społeczne, lub depersonalizacji, spowodowana procesami technologicznymi innowacjami.

 

La mirada de los peces

La mirada de los peces
Autor: Sergio Młyny (Madryt, 1979)
Wydawnictwo: Literatura Random House
Format: wersja Kindle i w miękkiej oprawie
Krótko: Biorąc jako punkt wyjścia samobójstwa Antonio Aramayona, działacz i profesor filozofii autora w instytucie, Sergio del Molino oferuje dialog między teraźniejszością i przeszłością, jak nastolatek, który chciał wyjść w ubogiej dzielnicy Saragossa. Powieść, napisana w pierwszej osobie, poznaj winę za wyjście z jej źródeł i ludzi, z którymi podzielił się młodzieży i pomogły ukształtować, między aktami protestu i pierwsze rozczarowania, sposób patrzenia na świat.

La decadencia de Nerón Golden

La decadencia de Nerón Golden
Autor: Salman Rushdie (Bombaj, 1947)
Wydawca: Sześć Koniec Sztangi
Format: miękka okładka
Krótko: upadek Golden i jej Patriarcha Nerona gwiazdy thriller, pełna wewnętrznych potyczek i biznes-niejasne w rodzinie w stylu „ojciec chrzestny”. Pełna odniesień do literatury, filmu i pop-kultury, Roman desgrana tych zmian, które zaszły w społeczeństwie amerykańskim w ostatnim dziesięcioleciu: z Sillicon Valley, lub siła mediów społecznościowych na razie mowy nienawiści, i wzrost Donald Trump.

Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.