Strony internetowe, które pomogą ci zdecydować, które książki czytać

Argentyna na targach książki
Grudzień 27, 2015
Show all

książki
Zebraliśmy siedem stron internetowych, które dadzą ci wskazówki z książki do czytania, oparte na wielu kryteriach, takie jak autor, lub ulubiona saga.

Czytanie ma bardzo wiele zalet. Oprócz oczywistych, jak nauczyć się czytać szybciej i nauczyć się nowych słów, również udowodniono, że może spowolnić proces ataki chorób zwyrodnieniowych mózgu, takich jak demencja i choroba Alzheimera. Czytaj również zmniejsza stres, który odczuwamy, bo pozwala zatracić się w świecie wyobraźni na chwilę, i w ten sposób zapomnieć o problemach, które masz w prawdziwym życiu.
Czytanie pomaga, że masz pamięć lepiej i więcej habilitad analitycy, obie są niezbędne, aby zapamiętać wszystkich postaci i ich osobowości i cech, ponadto rozwiązać tajemnicę, zanim przeczytać zakończenie książki. Całą tę pracę mózgu, zwiększa koncentrację, co można wykorzystać na swoją korzyść, jeśli chcesz być bardziej wydajne w swój dzień w dzień.Dla wszystkich tych powodów czytanie to jedna z najlepszych imprez i atrakcji, które można wybrać. Problem pojawia się, gdy będziesz wybierać swoją kolejną książkę, jak wybrać spośród wielu opcji? Poniższe strony pomogą ci w tym.

1. TasteKid
Załóżmy, że właśnie skończyłem czytać „Carrie” Stephena Kinga i ci się podobało i chcesz przeczytać jeszcze jedną książkę, podobną, ale innego autora. Możesz zalogować się w TasteKid i napisać Carrie w wyszukiwarce i otrzymasz wyniki, podobne sam autor (jeśli istnieje) i innych autorów, które powinny się spodobać. Ta strona pozwala również znaleźć wyniki podobnych filmów, muzyki, gier i programów telewizyjnych.

2. TrackNewBook

TrackNewBook
Jeśli chcesz być na bieżąco jakie nowe książki, można użyć TrackNewBook, aby to zrobić. Można tam utworzyć alert temat, słowo kluczowe, autora lub lista najlepiej sprzedających się na Amazon USA. Trzeba tylko wpisać swój adres e-mail, i zdecydować, czy chcesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy jest to możliwe, co tydzień lub co miesiąc.

3. Any New Books
Jeśli lubisz czytać na dowolny temat lub gatunek w danym Any New Bookses stron internetowych, które należy użyć. Tam po prostu umieścić swój adres e-mail, wybrać gatunki, które cię interesują, i czekać, że co tydzień otrzymasz e-mail, wskazując na to, co nowego do poczytania.

4. Product Hunt Digest Books

Product Hunt Digest Books
Product Hunt-to miejsce, gdzie ci oferują nowe produkty, czy to gry, technologie, a nawet podcasty. Oczywiście, mają także rozdział książki, w którym można umieścić swój e-mail aby otrzymywać e-mailem na co dzień z nowych książek, co czytać. Można zobaczyć, jakie książki oferowane przez każdy dzień tutaj.

5. MisLibrosPreferidos
Jest to pierwsza strona na polski lista, i w nim można zobaczyć najbardziej popularnych książek w społeczności. Możesz również zobaczyć nowości i książki, które się wydostać. Najlepsze jest to, że w MisLibrosPreferidos wszystkie książki mają link do Amazon Hiszpanii, tak że nie trzeba szukać wersji w języku polskim, bo już będzie gotowa, aby być kupiony.

6. FictFact

FictFact
Dla fanów serii, że to, że bardzo często, teraz są modne trilogías książek, FictFact jest to najlepsza opcja. Strona ta sprawia, że możesz być na bieżąco z wszystkich serii książek, które chcesz przeczytać, i jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się jako członek, wyszukiwanie szeregi, które cię interesują, i zacząć robić listę książek do czytania.

7. IFTTT
IFTTT to niesamowite miejsce, gdzie można zautomatyzować setki rzeczy. Jeśli interesują cię bestsellerów New York Times, z IFTTT, można pozostać na bieżąco, bez problemów. Po prostu korzystać z tego recetaque zaktualizuje listę bestsellerów w notatki w Evernote.

 

Komentarze są wyłączone.